„Świetna jakość wykonania, doskonałe materiały”

To chyba najczęściej wpisywany i czytany przez Was, drogie Panie slogan na dowolnej witrynie modowej. Każdy producent, każda marka zwraca Waszą uwagę na „najwyższej jakości materiały”, „dbałość o wykonanie” oraz „staranne wykończenia”.

Klientki marki LOVIN – kobiety o ugruntowanym wysokim poczuciu estetyki – wymagają NAPRAWDĘ najwyższej jakości zarówno materiałów z których uszyte są nasze projekty jak i NAPRAWDĘ najwyższej jakości wykonania. W LOVIN to nie jest slogan. W LOVIN to nie może być tylko slogan. Znając Wasze gusta, Wasze wymagania – bardzo dokładnie i z wielką atencją wyszukujemy dla Was materiały których nie powstydziłyby się największe domy mody.

Delikatna wiskoza, jedwabie, najwyższej jakości bawełna, doskonała wełna – szukając materiałów na nasze projekty – ich cena ma drugorzędne znaczenie. Najważniejsza jest jakość. Żadna z nas nie chce, żeby prześliczna, energetyczna sukienka po pierwszym praniu straciła kolory i blask. Nic nie potrafi tak zepsuć wieczoru wygnieciona kiecka która na zdjęciach modelek wyglądała doskonale. Wiemy to bo same jesteśmy kobietami.

Równie ważne, o ile nie ważniejsze jest wykonanie. Projekt, krojenie, szycie, kontrola jakości. Proces wprowadzenia projektu na strony LOVIN to kilka a nierzadko kilkanaście prototypów. Poprawek, gdy coś się nie układa lub nie leży tak jak wyobraziła to sobie projektantka. Czasem cały projekt trafia do kosza ponieważ cechy materiału nie pasują do wymarzonego kroju. Dopiero gdy całość uzyskuje akceptację zespołu uzyskując klasę „idealnie” – projekt trafia do produkcji. W ręce naszych doświadczonych, zaangażowanych szwaczek pod czujnym okiem osób odpowiedzialnych za jakość.

Wszystko to, a także szczegółowa i drobiazgowa kontrola jakości realizowana dla KAŻDEGO egzemplarza dają efekt, o którym możemy z całą odpowiedzialnością mówić: „Najwyższej jakości świetne materiały, doskonała jakość wykonania”.

Dowodem na powyższe słowa niech będzie fakt, że w ponad trzyletniej historii marki LOVIN zwrotów lub wymian wynikających z wad produkcyjnych oraz gwarancji czy rękojmi było kilkanaście. Na ponad 6 000 sprzedanych modeli.

Jesteśmy z tego naprawdę dumne. Z radością przyjmujemy setki pochlebnych komentarzy od szczęśliwych klientek. Pamiętajmy – bardzo wymagających klientek!

GWARANTUJEMY, że w dalszym ciągu z najwyższą starannością i uwagą będziemy dbać o Wasze doskonałe samopoczucie zawsze, gdy zdecydujecie się na kreację opartą o projekty marki LOVIN!